fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Президент і перша леді провели зустріч з Її Королівською Високістю герцогинею Единбурзькою

Учора в Києві Президент Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська зустрілися з Її Королівською Високістю герцогинею Единбурзькою Софі, дружиною Принца Едварда, брата британського монарха Короля Чарльза ІІІ. Це був перший візит члена королівської родини Великої Британії в Україну з моменту початку повномасштабного російського вторгнення.

Президентська пара висловила подяку герцогині за її приїзд.

“Ми вкрай вдячні за підтримку народу Великої Британії, особливо за притулок, що наданий нашим біженцям з перших днів російської агресії. Також висловлюємо вдячність за всю військову допомогу, що надається вашим урядом та прем’єр-міністром. Це має велике значення для нашого військового”, – підкреслив Володимир Зеленський.

Олена Зеленська також подякувала гості за їхню роботу у боротьбі з сексуальним насильством в рамках конфлікту. Вона особливо відзначила їхню участь у міжнародній конференції “Відновлення прав постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом: важливий аспект миру та світової безпеки”, яка відбулася в березні в Києві за підтримки Великої Британії.

Поділитися цією публікацією