Зранку 11 квітня під час масованої атаки Росії на регіони України, у Харкові були вибухи: відомо про проблеми з енергопостачанням у місті, метро у місті зупинило роботу щонайменше на кілька годин, загалом ворог завдав близько 10 ударів по критичній інфраструктурі міста.
Про це повідомили Харківський міський голова Ігор Терехов, а також очільник ОВА Олег Синєгубов.
О 05:02 Росія почала бити по місту балістичними ракетами з Бєлгородської області РФ. Упродовж 20 хвилин ворог дев’ять разів вдарив по Харкову, після чого почалися проблеми з енергопостачанням.
Станом на 05:32 Терехов повідомляв про те, що метро найближчі години не працюватиме – він закликав місцевих жителів вибудовувати свої маршрути інакше.
Як повідомлялося, вночі проти 1й квітня росіяни вкотре масштабно атакували Україну з повітря. Ворог випустив по південних, центральних та західних областях “шахеди”. Після цього, рано вранці 11 квітня агресор вдарив по Україні ракетами.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога