Фото - Твітер Кулеби
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у Києві мав зустріч з двопартійною делегацією Конгресу США. Про це очільник зовнішньополітичного відомства повідомив у своєму Twitter.
“Радий привітати двопартійну делегацію Конгресу США на чолі з сенатором Робом Портманом і сенаторами Крісом Мерфі, Джин Шахін, Емі Клобучар, Річардом Блюменталем, Роджером Вікером. Цей вчасний візит зміцнює стратегічне партнерство Україна-США, сприяє стримуванню подальшої агресії РФ”, – повідомив міністр.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога