Ворог здійснив масовані атаки на виробничі об’єкти групи “Нафтогаз” у Полтавській та Харківській областях.
Про це повідомив голова правління “Нафтогазу” Сергій Корецький.
За останні два дні щонайменше чотири балістичні ракети, зокрема з касетною бойовою частиною, а також дрони.
“Під час перевезення працівників одного з виробничих об’єктів зазнав ушкоджень вахтовий автобус. На щастя, люди не постраждали”, – написав Корецький у Facebook.
Реклама:
“Маємо руйнування, триває оцінка наслідків атаки. Завдяки системно вжитим заходам безпеки обійшлося без постраждалих серед наших колег”, – додав він.
Нагадаємо:
Раніше Росія атакувала автозаправні комплекси та виробничі активи групи “Нафтогаз” на Запоріжчині, Миколаївщині, Дніпропетровщині та Полтавщині.

Схожі новини
АРМА вперше передали арештовані віртуальні активи
СБУ вдруге за місяць вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
Херсонщина: внаслідок обстрілів РФ поранено 12 людей, пошкоджено 40 об’єктів