Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Мадяр підтвердив ураження головної електропідстанції Севастополя

Командувач Сил безпілотних систем Збройних сил України Роберт “Мадяр” Бровді підтвердив ураження головної електропідстанції тимчасово окупованого росіянами Севастополя.
Про це Мадяр повідомив у Фейсбуці.
“Втомилася вночі 24 червня головна електропідстанція Севастополя, що розподіляє генерацію Балаклавської ТЕС (ПС 330/220/110/35кВ “Севастополь”)”, – написав він.
За його словами, “працювали “Птахи” 1 ОЦ Сил безпілотних систем за координації новоствореного Центру глибинного ураження СБС”.
Також протягом ночі 24 червня “Птахи” СБС результативно відпрацювали 48 оперативних та планових військових цілей у оперативній глибині росіян на тимчасово захоплених територіях на півдні, підкреслив Бровді.
Нагадаємо, що у ніч проти середи, 24 червня, у тимчасово окупованому Севастополі пролунала серія вибухів. Після цього в місті сталося масштабне відключення електроенергії.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.

The post Мадяр підтвердив ураження головної електропідстанції Севастополя appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією