У Чернівцях через самовільне підключення багатоповерхового будинку до газорозподільної системи завдано збитків щонайменше на 87,5 млн грн.
Про це повідомив голова правління НАК “Нафтогаз України” Сергій Корецький у Facebook.
За його словами, зловмисники незаконно проклали газопровід до багатоквартирного будинку, самовільно підключилися до газорозподільної мережі та фактично використовували газ для роботи місцевої котельні без належного обліку та оплати.
Попередньо завдані збитки оцінюються у 87,5 млн грн.
Злочинну схему викрили фахівці компаній “Газмережі” та “Нафтогаз”. Усі матеріали передано до правоохоронних органів для проведення розслідування та притягнення винних до відповідальності.
Корецький наголосив, що НАК “Нафтогаз України” вимагатиме відшкодування завданих збитків.
Він також зазначив, що щороку втрати від крадіжок газу побутовими споживачами сягають мільярдів гривень. Через постійні російські атаки на газовидобувну інфраструктуру Україна змушена імпортувати газ, який є критично важливим для проходження опалювального сезону.
“Незабаром повідомимо імена організаторів цієї схеми”, — заявив Корецький.
За його словами, викривати подібні порушення допомагають звернення громадян на гарячу лінію.
Раніше повідомлялося, що правоохоронці викрили масштабну корупційну схему в АТ “Укргазвидобування”, яка завдала державі збитків на понад 295 млн грн.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.
The post У Чернівцях викрили схему розкрадання газу на 87,5 млн грн: деталі appeared first on Прямий.

Схожі новини
Мадяр підтвердив ураження головної електропідстанції Севастополя
90% українців хочуть конструктивного діалогу з Польщею щодо історичних суперечок – КМІС
Геополітика та логістика: чому Кінбурнська коса стала пасткою для окупантів