Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

У Севастополі заявили про удар по енергетичній інфраструктурі та блекаут

У ніч проти середи, 24 червня, у тимчасово окупованому Севастополі пролунала серія вибухів. Після цього в місті сталося масштабне відключення електроенергії.
Про це повідомив призначений Росією “губернатор” Севастополя Михайло Развожаєв.
За його словами, причиною стала атака безпілотників на енергетичну інфраструктуру. Через це частина міста тимчасово залишилася без світла.
“У результаті атаки ворога на нашу енергетичну інфраструктуру місто тимчасово залишилося без електропостачання”, – заявив Развожаєв.
Водночас місцеві жителі та моніторингові канали повідомляли про вибухи в різних районах окупованого Криму. За даними ресурсу “Кримський вітер”, однією з цілей атаки могла бути Балаклавська теплоелектростанція у Севастополі.
Також вибухи чули в районах Бахчисарая, Керчі та гори Ай-Петрі. Очевидці повідомляли і про пожежу поблизу села Шафранне неподалік військового аеродрому “Гвардійське”.

За даними моніторингових ресурсів, після атаки могли загорітися склади 133-ї окремої бригади матеріально-технічного забезпечення Чорноморського флоту РФ.
Перебої з електропостачанням зафіксували також у Сімферополі та низці населених пунктів центральної частини півострова. Окупаційна влада заявила, що оцінює масштаби пошкоджень.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.
The post У Севастополі заявили про удар по енергетичній інфраструктурі та блекаут appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією