Провалена комунікація з суспільством напряму вплинула на мобілізаційні процеси. Причому влада і далі продовжує розмовляти з українцями як з “нерозумними дітьми”.
Таку думку в етері “Прямого” висловив Валерій Прозапас, майор ЗСУ, 36-а окрема бригада морської піхоти.
“Це реальність. Я навіть висловився б жорсткіше, але в прямому ефірі не буду. Тому що я, здається, наприкінці 2022 року питав: а що ми будемо робити, якщо війна затягнеться ще на один рік або на два? Але тоді таких людей реально було лічені відсотки. І це те, що ми маємо як наслідок того, що з суспільством держава продовжує розмовляти як з якимись нерозумними дітьми, а не з дорослим суспільством, яке протистоїть страшному ворогу”, – вважає військовий.
Окрім того, він переконаний, що ухвалений закон про мобілізацію не буде сприйматися “не те, що позитивно, а хоча б якось нейтрально”.
“Не буде такого, що в один момент все суспільство знову об’єднається, як в 2022 році. Для цього потрібна системна робота, для цього потрібна комплексна робота. Але наразі, як бачимо, вона проводиться, скоріше, за залишковим принципом – коли вже припече, тоді щось робимо. Це неправильно, тому, на жаль, буде продовжуватись. Але, тим не менше, як би там не було, мобілізаційний процес триває, і це добре”, – пояснив Прозапас.
Більшість не повернуться: влада провалила комунікацію з українцями за кордоном – Смолій
Тим часом, як повідомляв “Прямий”, влада розпочала інформаційну кампанію з дискредитації українських військових. Причому намагаються нав’язати суспільству негативне ставлення до військових, аби потім конкурентами на виборах не стала політична сила, яку представлятимуть або сформують ветерани війни.
Окрім того, В Україні виникла проблема з комунікацією влади щодо мобілізаційних процесів після ухвалення відповідного закону. При цьому телемарафон не виконує своєї функції, а лише створює “теплі ванни” для представників влади.
Як відомо, в Україні 18 травня набрав чинності новий закон про мобілізацію. Зокрема, закон передбачено, що усі громадяни України, які перебувають на військовому обліку, протягом 60 днів зобов’язані оновити свої особисті дані в ТЦК. Також це можна буде зробити в Центрі надання адміністративних послуг або через електронний кабінет військовозобов’язаного.
Громадяни зобов’язані мати при собі під час воєнного стану та/або під час проведення мобілізації військово-обліковий документ та пред’являти його на вимогу представнику ТЦК та поліціянту спільно з документом, що посвідчує особу. Реєстрація особою, яка стоїть або стає на військовий облік, у добровільному порядку електронного кабінету призовника, військовозобов’язаного, резервіста.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post “Говорять як з нерозумними дітьми”: провалена комунікація влади напряму вплинула на мобілізацію – майор ЗСУ appeared first on Прямий.
Схожі новини
Оприлюдгнено мінімальну зарплату американців
Кабмін по новому рахувати радянський стаж для пенсій
В Україні різко покращиться мобільний зв’язок