fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

“Залізний полігон”: у ЗСУ ініціювали новий проєкт для підтримки українських виробників зброї

ЗСУ спільно з урядом запускають проєкт “Залізний полігон”, щоб підтримати українських виробників та скоротити час виробництва нового озброєння для армії.

Про це інформує “Суспільне” з посиланням на заступника головнокомандувача Збройних Сил України полковника Андрія Лебеденка.

За його словами, мета цього проєкту – підтримати українських виробників, яких, за його словами, дуже багато і які створюють нові зразки.

“Ми хочемо створити цей полігон, який дозволить виробнику отримати доступ до фахової оцінки його виробу, спрямувати його методологією всіх випробувань, забезпечити майданчиком та відповідними засобами для оцінки характеристик тих чи інших засобів, надати допомогу в оформленні документів”, – пояснив Лебеденко.

Велика Британія може відрядити Україні прототип лазерної зброї: як працює система ППО DragonFire

Він розповів, що система, яка діяла раніше, була складнішою, вимагала більше процедур, а доступ до полігонів, де можна випробовувати зброю, був більш закритим.

Наразі “Залізний полігон” запускається. Планується, відкрити 3 напрямки:
• по роботизованих системах,
• безпілотниках
• та системах РЕБ.

Всі вони мають запрацювати через місяць. “Будь який виробник на будь-які стадії виробництва його зразка має можливість звернутись до ЗСУ і отримати час та дату коли він зможе прибути (до полігону – ред.) зі своїм зразком”, – зауважив Лебеденко.

За його словами, відкриття “Залізного полігону” дозволить скоротити час виробництва нового озброєння для ЗСУ.

Поділитися цією публікацією