fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

За стандартами НАТО: у Латвії почали пошив зимової форми для ЗСУ

Посол України у Латвії Олександр Міщенко повідомив, що ризька компанія “PRIVA” розпочала пошив зимової військової форми для підрозділів Збройних сил України.
Про це він написав у Facebook.
“З приємністю повідомляю, що 5 листопада ризькою компанією “PRIVA” розпочато пошив зимової військової форми для підрозділів Збройних сил України. Зазначене стало можливим завдяки співпраці Посольства України в Латвії, Конфедерації українців Латвії «ВІЧЕ» і латвійської компанії “Latvijas Finieris”, – повідомив він.
Зазначається, що зимова форма робиться спеціально за наданими певними підрозділами ЗСУ розмірами.
“Не зважаючи, що сьогодні субота, латвійські майстри вийшли спеціально на роботу з тим, щоб встигнути якомога швидше зробити першу партію зимового одягу, яка робиться за стандартами НАТО для українських воїнів. Відправку зазначеної партії форми плануємо здійснити вже найближчим часом гуманітарним конвоєм разом з іншою допомогою військово-технічного характеру, яка також придбана завдяки співпраці Посольства з заначеними вище нашими партнерами та друзями. Робимо усе можливе, щоб забезпечити доставку зимового військового одягу до фронту для ЗСУ ще до наступу холодів”, – написав він.
Нагадаємо, що 4 листопада, Міністерство оборони США заявило про виділення нового пакета оборонної допомоги Україні на суму 400 мільйонів доларів
Раніше оголошення Вашингтоном нового пакета допомоги Україні анонсував міністр оборони України Олексій Резніков.
Як повідомлялося раніше, США передадуть Україні вісім систем протиповітряної оборони NASAMS.
Нагадаємо, США допоможуть Україні навчати фахівців з розмінування та відновити інфраструктуру теплопостачання.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

The post За стандартами НАТО: у Латвії почали пошив зимової форми для ЗСУ appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією