fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Колишній мер російського Іркутська став новим гауляйтером тимчасово захопленого Маріуполя

Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що окупаційна влада РФ призначила колишнього мера Іркутська новим гауляйтером тимчасово захопленого Маріуполя.
Про це він написав у Telegram.
“Новий де-факто гауляйтер Маріуполя Бердников Дмитро. Переведено з посади першого заступника голови уряду Республіки Якутія. До того був мером Іркутська та Якутська”, – написав він.
За його словами, причиною “зміни лідера” є внутрішньополітична боротьба, реально озвучена причина так званому “меру” Маріуполя Костянтину Іващенку – суцільний провал підготовки до зимового періоду і занадто великі масштаби розкрадання коштів.
Петро Андрющенко зазначив, що зміна влади стала несподіванкою для місцевих колаборантів.
“З понеділка більшість колаборантів – заступників та працівників середньої ланки окупаційної “адміністрації” буде звільнено. Новий господар Маріуполя Бердніков прибуває зі своїми людьми на майже всі посади та навіть зі своєю персональною охороною. Поки за Іващенком збережуть функцію “голови, яка говорить”, але від усіх процесів у місті, зокрема розкрадання металолому, він вже відсторонений”, – зауважив радник міського голови Маріуполя.
До слова, мешканці тимчасово захопленого Маріуполя доведенні до відчаю та змушені кричати про допомогу через настання холодів.
Як повідомлялося, російські окупанти знесли школу №45 у Маріуполі, щоб приховати сліди своїх воєнних злочинів.
Нагадаємо, в окупованому Маріуполі на Донеччині люди досі живуть у наметах і готують на багатті.
Раніше жителі окупованого Маріуполя вийшли на мітинг через відсутність води й електрики. Містом шириться хвиля незадоволення.
Крім того, у лікарнях тимчасово окупованого Маріуполя помирає кожен четвертий пацієнт. У місті критично бракує лікарів і медикаментів.
До того ж у Маріуполі російські загарбники пропонували місцевим “за їжу” прибирати завали й ховати загиблих.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Колишній мер російського Іркутська став новим гауляйтером тимчасово захопленого Маріуполя appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією