fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

За підтримку агресії РФ: до сенату США внесли законопроєкт щодо санкцій проти Білорусі

Сенатор Джеймс Ленкфорд представив Закон про відповідальність Білорусі за агресію, щоб утримати Білорусь від дозволу Росії використовувати свою територію для вторгнення в Україну.
Законопроєкт Ленкфорда (представника Республіканців від штату Оклахома) запроваджує санкції проти Білорусі або будь-якої країни, яка сприяє тривалій неспровокованій агресії Росії щодо суверенітету та територіальної цілісності України. Про це повідомляється на сайті сенатора.
«Білорусь пропускає тисячі російських військових у свою країну на кордоні з Україною. США повинні чітко дати зрозуміти, що до будь-якої країни, яка підтримує спроби вторгнення Росії в Україну, будуть застосовані жорсткі економічні та дипломатичні санкції», – зазначив Ленкфорд.
Сенатор наголосив на необхідності рішучої підтримки України Сполученими Штатами.
«Легше зупинити війну, яка ніколи не почалася, ніж закінчити війну, яка триває. Це сильна позиція, яку Америка може зайняти, щоб протистояти Росії та Білорусі, оскільки вони продовжують загрожувати незалежності України», – підкреслив Джеймс Ленкфорд.
Як повідомляв “Прямий”, Президент США Джо Байден під час розмови з українським колегою Володимиром Зеленським заявив, що реакція Штатів на подальше вторгнення РФ до України буде миттєвою та рішучою.
Нагадаємо, що протягом 13-19 лютого Росія в межах ракетних та артилерійських навчань збирається перекрити райони Чорного й Азовського морів без передбаченого проходу для торговельних суден. Такого не було 8 років.

До того ж міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що зараз біля кордону з Україною перебувають приблизно 130 тисяч російських військових.
З огляду на це голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що Європейський Союз готовий до переговорів з Москвою, однак у разі військового вторгнення Російської Федерації в Україну, на Кремль очікують жорсткі санкції.
Тим часом президент України Володимир Зеленський не розуміє, чому світові лідери останніми місяцями обговорюють ризики нового військового нападу Російської Федерації на Україну
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

The post За підтримку агресії РФ: до сенату США внесли законопроєкт щодо санкцій проти Білорусі appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією