fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Європарламент ухвалив резолюцію про підтримку надання Україні статусу кандидата на членство

Європарламент ухвалив резолюцію, яка підтримує надання Україні та Молдові статусу кандидатів на вступ до Європейського союзу. Рішення про кандидатство сьогодні має ухвалити Європейська Рада.
Новина оновлюється…
Як відомо,  Україна подала заявку на вступ до ЄС 28 лютого 2022 року, а Грузія і Молдова зробили такий крок 3 березня 2022 року. Єврокомісія оприлюднила свою офіційну думку щодо заявки всіх трьох країн 17 червня 2022 року.
Слід зауважити, що отримання статусу кандидата – один із обов’язкових етапів для країни, яка прагне стати повноправним членом Європейського Союзу.
Більше про те, що дасть Україні статус кандидата в ЄС та чого Європа вимагає від України, можна дізнатись у матеріалі “Прямого“. 

Порошенко: маємо об’єднати зусилля, щоб скористатись вікном можливостей і прискортити членство України в ЄС

До слова, член комітетів у закордонних справах та справах Європи сейму Литви Емануеліс Зінгеріс пояснив, що завдяки спільній позиції президента України Володимира Зеленського та лідера партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка, які працювали з міжнародними партнерами щодо надання Україні статусу кандидата в ЄС, Києву вдалося отримати консолідовану підтримку Заходу.
Нагадаємо, що Франція, Німеччина, Італія і Румунія виступають за надання Україні статусу кандидата на членство в Європейському Союзі.
Разом з тим Україна заповнила другу частину анкети-опитувальника Європейської комісії, яка необхідна для отримання статусу кандидата на членство в Європейському Союзі.
Раніше президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що Україна, яка нині боронить європейські цінності, має вступити в Євросоюз, адже її хочуть там бачити.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Європарламент ухвалив резолюцію про підтримку надання Україні статусу кандидата на членство appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією