fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Шарль Мішель впевнений, що Україна отримає статус держави-кандидата

Глава Європейської ради Шарль Мішель впевнений, що лідери Європейського Союзу офіційно нададуть Україні та Молдові статус кандидата на вступ до ЄС. 
Про це він заявив перед засіданням у Брюсселі.

Історична подія: лідери ЄС розглянуть надання Україні статусу кандидата на членство

“Це вирішальний момент для Європейського Союзу. Це геополітичний вибір, який ми зробимо сьогодні. Я впевнений, що ми надамо статус кандидата Україні та Молдові, а також чітку європейську перспективу Україні, Грузії та Молдові”, – сказав Мішель.
Нагадаємо, що Франція, Німеччина, Італія і Румунія виступають за надання Україні статусу кандидата на членство в Європейському Союзі.
До слова, Україна заповнила другу частину анкети-опитувальника Європейської комісії, яка необхідна для отримання статусу кандидата на членство в Європейському Союзі.
Слід зауважити, що після початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації президент України Володимир Зеленський підписав заявку на вступ України до Європейського Союзу
Раніше президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що Україна, яка нині боронить європейські цінності, має вступити в Євросоюз, адже її хочуть там бачити.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Шарль Мішель впевнений, що Україна отримає статус держави-кандидата appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією