fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Виїзд військовозобов’язаних за межі області: у Генштабі дали роз’яснення

Для виїзду за межі областей військовозобов’язані повинні отримати дозвіл до ТЦК та СП.
Про це повідомив представник Головного управління персоналу Генерального штабу ЗС України полковник Олександр Хлись в ефірі національного телемарафону, повідомляє Генштаб ЗСУ.
“Якщо в межах області – дозволів не треба. Якщо в межах міста Києва та Київської області – теж не треба. Якщо людина виїжджає за межі області, вона має прибути до керівника ТЦК, уточнити свої дані та отримати такий дозвіл”, – зазначив офіцер.
Хлись також нагадав, що відповідні норми законодавства України діють давно і у зв’язку з поверненням великої кількості чоловіків до своїх домівок виникла потреба актуалізації облікових даних військовозобов’язаних для розуміння можливостей мобілізаційного ресурсу.
Також полковник розповів про використання програми Дія для військового обліку у майбутньому.
Раніше повідомлялось, що для виїзду військовозобов’язані повинні отримати дозвіл. Про обов’язкові дозволи на виїзд чоловіків навіть з місць проживання у межах країни повідомляє місцева влада, а ось центральні органи влади досі мовчать і не коментують. Також офіційно не опубліковано жодних документів. А ось у Мережі шириться фото ніби наказу головнокомандувача ЗСУ.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

The post Виїзд військовозобов’язаних за межі області: у Генштабі дали роз’яснення appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією