fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Велика Британія запровадила нові санкції проти Росії: які галузі потрапили до переліку

Уряд Великої Британії запровадив нові санкції проти Росії.  Обмеження стосуватимуться експорту товарів і технологій нафтопереробної та авіаційної галузей, а також використання в Росії британської валюти й банкнот ЄС.
За повідомленням британського уряду, обмеження стосуються заборони на експорт, постачання та доставку товарів і технологій, що стосуються хімічної та біологічної зброї, морської сфери та нафтопереробної галузі, а також експорт або використання в Росії авіаційного палива та паливних добавок.
Валютні обмеження передбачають заборону на експорт до Росії або для використання в Росії банкнот фунтів стерлінгів або валют ЄС, а також заборону надання, постачання або доставку таких банкнот особам, що пов’язані з Росією.
Також накладається заборона на надання технічної допомоги, фінансових послуг, коштів та брокерських послуг, пов’язаних з імпортом чавуну та сталі. Крім цього, Велика Британія забороняє імпорт, придбання або доставку окремих товарів, “які приносять прибуток”, що походять із Росії або відправляються з Росії.

Естонія запровадить санкції на імпорт низки товарів з Росії: перелік

Окремі обмеження поширять також і на непідконтрольні українському уряду території.
Нагадаємо, що Велика Британія запровадила санкції проти чотирьох російських полковників 64 окремої мотострілецької бригади, причетних до звірств проти мирних жителів Бучі Київської області.
Також Європейський Союз із 14 червня у межах шостого пакета санкцій проти Росії через війну в Україні відключив найбільший російський банк “Сбєрбанк”, а також Россільгоспбанк та Московський кредитний банк від міжбанківської системи SWIFT.
Раніше ЄС запровадив шостий пакет санкцій проти РФ, який передбачає заборону російської нафти й відключення від SWIFT.
Раніше Європейський союз оголосив про рішення відключити від системи SWIFT російські банки, які потрапили під санкції.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

The post Велика Британія запровадила нові санкції проти Росії: які галузі потрапили до переліку appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією