fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

У Черкасах заборонили діяльність УПЦ московського патріархату

Черкаська міська рада проголосувала за заборону діяльності церков Української православної церкви московського патріархату на території міста, про це пише “Укрінформ“.
Зокрема, 30 депутатів Черкаської ради підтримали петицію щодо заборони УПЦ МП.

Кабмін не бачить підстав забороняти УПЦ Московського патріархату – Інна Совсун

Частина промовців стверджувала, що в органів місцевого самоврядування немає повноважень для заборони діяльності церкви. Інші наполягали на підтримці петиції й пропонували звернутися до парафіян московської церкви, щоби вони не несли туди свої кошти.
Нагадаємо, Верховна Рада України проголосувала за введення санкцій проти глави РПЦ, патріарха Кіріла (Гундяєва) та інших церковних діячів. Строк дії санкцій — десять років.
Як відомо, Петро Порошенко повідомив, що проти очільника Російської православної церкви Кіріла (Гундяєва) будуть запроваджені санкції ЄС.
Раніше Петро Порошенко закликав світ запровадити санкції проти РПЦ та її очільника Гундяєва (Кіріла) за участь у воєнних злочинах і геноцид українців.
До слова, після заклику п’ятого президента України Петра Порошенка до санкцій проти очільника РПЦ Кіріла один з найближчих поплічників Путіна Дмитро Медведєв обурився “антиросійським шаленством” і ідеєю санкцій проти московського патріарха.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post У Черкасах заборонили діяльність УПЦ московського патріархату appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією