Український боксер Олександр Усик заявив, що відмовляється від усіх чемпіонських поясів, якими володіє. Водночас спортсмен повідомив, що не завершує кар’єру та проведе ще один бій.
Про це він розповів у Instagram.
У відеозверненні боксер заявив, що хоче зробити свої чемпіонські титули вакантними, аби інші спортсмени отримали можливість поборотися за них.
“Всім доброго дня. Сьогодні п’ятниця, гарна погода і гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими я сьогодні володію. Зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять в черзі, за ними боксували”, – сказав Олександр Усик.
Водночас боксер наголосив, що не залишає професійний спорт і планує провести ще один поєдинок.
“Друзі, я залишаю пояси, але я не йду зі спорту, тому що в мене є “last dance”. Всім хочу подякувати, з повагою відношусь до всіх організацій, хочу всім подякувати і сказати: далі більше”, – сказав Олександр Усик.
Нагадаємо, що Всесвітня боксерська рада (WBC) санкціонувала обов’язковий захист чемпіонського титулу в надважкій вазі для українця Олександра Усика. Наступним суперником українського боксера має стати непереможений німецький боксер Агіт Кабаєл.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.
The post “В мене є last dance”: Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів appeared first on Прямий.

Схожі новини
Чи будуть відключати світло у суботу, 27 червня
Санкції США проти російської нафти знову діють
У Росії помер один із найближчих соратників Путіна та ексміністр оборони Сергій Іванов