Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

“В мене є last dance”: Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів

Український боксер Олександр Усик заявив, що відмовляється від усіх чемпіонських поясів, якими володіє. Водночас спортсмен повідомив, що не завершує кар’єру та проведе ще один бій.
Про це він розповів у Instagram.
У відеозверненні боксер заявив, що хоче зробити свої чемпіонські титули вакантними, аби інші спортсмени отримали можливість поборотися за них.
“Всім доброго дня. Сьогодні п’ятниця, гарна погода і гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими я сьогодні володію. Зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять в черзі, за ними боксували”, – сказав Олександр Усик.
Водночас боксер наголосив, що не залишає професійний спорт і планує провести ще один поєдинок.
“Друзі, я залишаю пояси, але я не йду зі спорту, тому що в мене є “last dance”. Всім хочу подякувати, з повагою відношусь до всіх організацій, хочу всім подякувати і сказати: далі більше”, – сказав Олександр Усик.
Нагадаємо, що Всесвітня боксерська рада (WBC) санкціонувала обов’язковий захист чемпіонського титулу в надважкій вазі для українця Олександра Усика. Наступним суперником українського боксера має стати непереможений німецький боксер Агіт Кабаєл.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.
 
The post “В мене є last dance”: Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією