США після кількох відтермінувань відновили дію санкцій щодо російських нафтових гігантів «Роснефть» та «Лукойл», останнє послаблення санкційного режиму припинило діяти 16 червня.<br /><br /><img src=”https://businessua.com/uploads/images/2026/1455_ti_35fe26ef.png” border=”0″ width=”750″ height=”525″ alt=”1455_ti_35fe26ef.png (1004.39 Kb)” /> Про це повідомив уповноважений Президента з питань санкційної політики Владислав Власюк.<br /><br />«Санкції США щодо «Роснефти» та «Лукойлу», запроваджені у жовтні, після кількох тимчасових відтермінувань знову набрали повної чинності. Останній waiver закінчився 16 червня і більше не був продовжений», – поінформував він.

Схожі новини
Чи будуть відключати світло у суботу, 27 червня
“В мене є last dance”: Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
У Росії помер один із найближчих соратників Путіна та ексміністр оборони Сергій Іванов