Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Санкції США проти російської нафти знову діють

США після кількох відтермінувань відновили дію санкцій щодо російських нафтових гігантів «Роснефть» та «Лукойл», останнє послаблення санкційного режиму припинило діяти 16 червня.<br /><br /><img src=”https://businessua.com/uploads/images/2026/1455_ti_35fe26ef.png” border=”0″ width=”750″ height=”525″ alt=”1455_ti_35fe26ef.png (1004.39 Kb)” /> Про це повідомив уповноважений Президента з питань санкційної політики Владислав Власюк.<br /><br />«Санкції США щодо «Роснефти» та «Лукойлу», запроваджені у жовтні, після кількох тимчасових відтермінувань знову набрали повної чинності. Останній waiver закінчився 16 червня і більше не був продовжений», – поінформував він.

Поділитися цією публікацією