Працівники Головного управління розвідки Міноборони України підірвали електростанцію у тимчасово окупованому Севастополі у ніч проти вівторка, 2 квітня.
Про це повідомив Укрінформу обізнаний співрозмовник у розвідці.
«Потужним вибухом електростанцію виведено з ладу», – повідомило джерело.
Нагадаємо, місцеві Teлеграм-канали повідомляли про вибухи у Севастополі, внаслідок чого в одному з районів зникло світло.

Схожі новини
Трамп допустив повернення санкцій проти російської нафти
ЄС розпочав поетапну відмову від російського газу: що зміниться
Виробництво Patriot у Європі під питанням: США ще не дали дозвіл