Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Трамп підписав меморандум про взаєморозуміння з Іраном

Президент США Дональд Трамп офіційно підтвердив, що підписав меморандум про взаєморозуміння з Іраном.<br /><br /><img src=”https://businessua.com/uploads/images/2026/6668_vii_74bf522f.jpg” border=”0″ width=”750″ height=”563″ alt=”6668_vii_74bf522f.jpg (51.35 Kb)” /> Про це повідомляє Fox News та допис у X на сторінці Білого дому.<br /><br />«Вона підписана», — сказав Трамп журналістам, залишаючи Версальський палац після вечері з президентом Франції Еммануелем Макроном.<br /><br />У коментарі для Fox News представник Білого дому повідомив, що фотографія підписаної угоди була надіслана Ірану та країнам-посередникам, щоб документ офіційно набрав чинності.<br /><br />Пізніше Білий дім на своїй сторінці в Х опублікував кадри, як Трамп підписав угоду.<br /> <br />Документ було підписано у Версальському палаці в присутності держсекретаря США Марко Рубіо та президента Франції Еммануеля Макрона, а також інших осіб. Підписання супроводжувалося оплесками.

Поділитися цією публікацією