Ціни на нафту відреагували на підписання проміжної угоди між США та Іраном, яка має розблокувати Ормузьку протоку та зняти американські санкції.<br /><br /><img src=”https://businessua.com/uploads/images/2026/0240_yfa_8f59adde.jpg” border=”0″ width=”750″ height=”465″ alt=”0240_yfa_8f59adde.jpg (41.9 Kb)” /><br /><br /> У четвер ціни знизилися на понад 2%, повідомляє Reuters.<br /><br />”Ф’ючерси на Brent подешевшали на 1,64 дол., або 2,06%, до 77,91 дол. за барель. Американська WTI впала на 1,80 дол., або 2,34%, до 74,99 дол. за барель. Розпродаж посилився, оскільки енергетичні ринки й далі агресивно закладають у ціни швидше, ніж очікувалося, повернення іранських барелів після нещодавнього меморандуму про взаєморозуміння між США та Іраном”, – заявив ринковий аналітик IG Тоні Сікамор.<br /><br />Меморандум із 14 пунктів запускає 60-денний період переговорів. Іран за цей час має дозволити вільний прохід через Ормузьку протоку, а рух через неї планують відновити на повну потужність протягом 30 днів. Складніші питання, зокрема ядерну програму Ірану, винесли за межі попередньої домовленості.

Схожі новини
Уряд України озвучив прогноз курсу долара до 2029 року
Банкір спрогнозував курс валют до 28 червня
Яку зарплату мають угорці