fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Словенія та Україні підпишуть безпекову угоду: названа дата

Президент Республіки Словенія Наташа Пірц Мусар відвідає Київ 27 червня та підпише двосторонню угоду про безпеку з Україною.
Про це повідомляє видання TV Slovenija.
“Йдеться про зобов’язання продовжувати допомагати Україні стільки, скільки буде потрібно”, – наголосила Мусар.
За словами президента, угода подібна до тих, які раніше підписали з Україною інші країни, що допомагають їй.
“Фактично Україна захищає всю структуру міжнародного права”, – додала вона.
За даними ЗМІ, угоду про безпеку розробили міністерства оборони й закордонних справ, і оскільки вона не є обов’язковим для виконання міжнародним договором, а лише виражає політичну волю підтримати Україну в довгостроковій перспективі, то уряду залишається лише взяти її до відома, що, як очікується, станеться наступного тижня.
До слова, 13 червня президент України Володимир Зеленський та президент США Джо Байден підписали двосторонню безпекову угоду в Італії під час саміту G7. 10-річна угода передбачає підтримку України зараз, а також у довгостроковій перспективі з метою посилення можливостей стримування потенційної агресії у майбутньому.
Нагадаємо, президент Володимир Зеленський та прем’єр Японії Фуміо Кішіда підписали двосторонню безпекову угоду про підтримку України та співробітництво між Україною та урядом Японії.
Як повідомлялося, міністр закордонних справ Естонії Марґус Цахкна оголосив, що двостороння безпекова угода з Україною буде підписана найближчим часом.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Словенія та Україні підпишуть безпекову угоду: названа дата appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією