fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Щоб поповнити втрати, РФ перекине на війну в Україні 2400 військових з Далекого Сходу – розвідка

Москва відправляє на війну в Україні особовий склад Тихоокеанського флоту РФ, а також 11-ї армії ВПС та ППО. Дані дії ворога пов’язані з метою укомплектування особового складу після значних втрат.
Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони.

“З метою поповнення санітарних та безповоротних втрат російських окупаційних військ, яких вони зазнають під час бойових дій в Україні, а також укомплектування нових військових підрозділів Москва відправляє на війну особовий склад Тихоокеанського флоту РФ, а також 11-ї армії Військово-повітряних сил та протиповітряної оборони”, – інформуєспецслужба.

ГУР зауважує, що ці військові з’єднання загарбників раніше не були безпосередньо залучені до ведення бойових дій проти України.

За рішенням командувача Тихоокеанського флоту РФ Віктора Лііни, ротації до Сирії були повністю припинені, і весь особовий склад відправляється в зону бойових дій на території України – це 2000 окупантів з Приморського та Камчатського країв РФ, заявляє воєнна розвідка.

Також близько 400 окупантів з військових частин 11-ї армії ВПС та ППО, що дислокується у Хабаровському краї РФ, будуть “латати діри” 155-ї та 40-ї бригад морської піхоти РФ, які воюють проти України та “мають некомплект через величезні втрати”, пише відомство.

Частина особового складу з військових з’єднань Далекого Сходу Росії увійде до нової мотострілецької бригади держави-агресора, яку формують у Воронежі, підсумовує ГУР.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський на пресконференції з президентом Фінляндії 3 квітня заявив, що Росія готується почати додаткову мобілізацію 300 тисяч людей до 1 червня 2024 року. Водночас Зеленський заявив, що не готовий сказати, скільки людей буде мобілізовано в Україні, проте зазначив, що “пів мільйона нам не потрібно”.

Поділитися цією публікацією