Зранку СБУ та Нацпол вручили підозру заступнику голови КМДА Володимиру Прокопіву — його підозрюють у сприянні виїзду ухилянтів до Європи під виглядом «водіїв бензовозів», які нібито везли паливо для ЗСУ. Лише з травня по червень 2022 року за цією схемою незаконно виїхало 30 чоловіків.
Посадовцю оголошено підозру за двома статтями ККУ, йому загрожує до 7 років ув’язнення.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога