fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Росіяни перетворюють окуповані території Луганщини на військові бази і готують псевдореферендуми – Снєгирьов

Росіяни перетворюють окуповані території Луганщини на військові бази. Крім того, за допомогою псевдореферендумів Кремль намагається інтегрувати території до складу Росії.

Про процеси, які відбуваються на тимчасово окупованих територіях Донбасу та ризики у короткостроковій та середньостроковій перспективі, розповів військовий експерт та співголова ГІ “Права Справа” Дмитро Снєгирьов.

За його словами, існує небезпека проведення референдумів про входження псевдореспублік до складу РФ. “Підготовка до них йде, особливо практично в захопленій Луганській області”, – додав він.

Також, за інформацією Снєгирьова, відбувається активне витіснення гривневої маси з паралельним її знецінюванням на “фінансовому ринку” псевдо республік, адже курс у так званих “ДНР” і “ЛНР” зараз ледь не один до одного.

Крім того, зазначив експерт, йде активний перехід на уніфіковане російське законодавство, причому у всіх сферах – юридичній, освітній тощо. До російських норм прискорено наводять і місцевий так званий Кримінально-процесуальний кодекс, – додав він.

Битва за Донбас триватиме до повної деокупації і звільнення українських земель – Міноборони

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. Бачимо також централізацію фінансових потоків, чого не спостерігалося раніше.
“До того ж, йде активний процес перетворення квазіреспублік на військові бази РФ. У захопленій частині Луганської та Донецької областей розміщують додатковий контингент російських військ, там триває будівництво шпиталів, військових баз. Діють відповідні програми федерального рівня”, – розповів Снєгирьов.

Вплинути на такі процеси, на його думку, Україна може лише превентивними ракетними ударами по тилових базах противника, унеможливлюючи подальше будівництво подібної військової інфраструктури.

Водночас, вважає Снєгирьов, Україна має припинити пенсійне забезпечення мешканців окупованих територій.

“Україна має припинити пенсійне забезпечення мешканців окупованих територій. Виплачувати пенсії фактично не громадянам України нема рації. Тому що ці кошти йдуть на фінансування незаконних озброєних формувань. Не можна фінансувати квазіреспубіки за рахунок українського бюджету”, – зазначив Снєгирьов.

Маріуполь під російською окупацією: через відсутність швидкої допомоги у місті зростає смертність

Нагадаємо, російські окупанти готуються сфальсифікувати результати “голосування” за включення Херсонщини до РФ. За повідомленням розвідки Великої Британії окупанти планують провести “референдум” до осені 2022 року.

Як відомо, що у Кремлі хочуть об’єднати окуповані території Херсонської та Запорізької областей, а також так звані “ДНР” та “ЛНР” в окремий федеральний округ РФ. При цьому загарбники готуються до проведення псевдореферендумів.

Поділитися цією публікацією