Росіяни вдруге за день 7 серпня обстріляли Нікопольський район Дніпропетровської області. Під ворожий вогонь потрапила Червоногригорівська громада.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.
Окупанти обстрілювали громаду з “Градів” – випустили 20 снарядів.
“Обстрілом пошкоджена насосна станція. Без води залишилися мешканці тьох сіл громади – це майже 7 000 людей”, – написав Резніченко.
Також він повідомив, що внаслідок атаки пошкодили кілька дачних будинків і сталося декілька загорянь. Рятувальники їх вже приборкали.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога