fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Портфель без ручки: історія створення та ліквідації Міністерства єдності

Джерело: Facebook-сторінка автора
Історія створення та ліквідації Міністерства національної єдності може стати ідеальним кейсом для слухачів Національної академії державного управління при Президентові України.
В тому сенсі, що можна в самий неефективний спосіб здійснювати держуправління, створивши міністерство під конкретну особу (ще й “зашкварену”), при цьому нагнувши парламент, витративши купу грошей платників податків і не маючи жодної за це відповідальності. До речі, а сама Академія може щось сказати з цього приводу? Чи так жити зручніше?!
Національна єдність виявилися портфелем без ручки, по якій потопталися й викинули. Плановане приєднання функцій міннац’єду до Міністерства соціальної політики, сім’ї та єдності України – це не просто вже не смішно. Це – черговий хибний крок в тому ж напрямі. З таким же успіхом можна було приєднати ці ж функції до Міністерства молоді та спорту…
Але, мабуть, справжньою метою є прикрити витрачання грошей на однойменну Агенцію з національної єдності, рішення щодо якої Кабмін прийняв в останній день, під гаслами важливості бюджетних витрат на “соціальне” міністерство… А робити будуть те ж саме – відкривати “виборчі хаби” за кордоном, бо ж сьогоднішні можновладці самі собі перебування при владі не продовжать…

Союз меча і орала: навіщо Банкова створювала Міністерство єдності

Якщо вже так хотіли, щоб про вас не сказали, що ви покінчили з “національною єдністю України”, то краще би вже призначили міністра єдності без портфеля – було б принаймні дешевше і чесніше.
Допоки українським громадянам будуть навішувати локшину на вуха за їх же рахунок через марафон Єдиних новин про важливість “перестановки ліжок” і не звертати увагу на ціну та ефективність здійснення влади – податки із зароблених ними важкою працею грошей будуть і надалі розбазарюватися!
Чи можна було знайти рішення? Звісно! Частина функцій роботи із українцями за кордоном покладена на МЗС. Підсильте кадрово ЗДУ (закордонні дипломатичні установи) та не забирайте гроші у МЗС з профільної Державної програми на кулінарні телешоу – був би кращий результат.
Це – не помилка. Це – “плювок в обличчя” тих, хто розуміє, що така якість державного управління неприпустима під час оборони країни, але, на жаль, їх думка черговий раз проігнорована цією владою!
Україна потребує не косметичних перестановок осіб в уряді. Україна конче потребує покращення якості державного управління під час широкомасштабної війни!

Україна проходить тест на російський авторитаризм

Нагадаємо, 16 липня Верховна Рада підтримала відставку Дениса Шмигаля із посади прем’єр-міністра. Автоматично весь Кабінет міністрів йде у відставку. За таке рішення проголосував 261 народний обранець.
Згодом під час засідання фракції “Слуга народу”, участь в якому взяв президент Володимир Зеленський, було представлено кандидатів на посади в оновленому Кабміні.
Петро Порошенко під час обговорення з трибуни парламенту відставки прем’єр-міністра Шмигаля заявив, що влада підважує легітимність наступного складу Кабміну, бо закон “Про правовий режим воєнного стану” забороняє припиняти повноваження уряду.
Він також розкритикував міністрів за незадовільну підготовку країни до війни й закликав їх прозвітувати про результати своєї діяльності.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
• Матеріали, що публікуються в розділі “ДУМКИ”, відображають думку автора публікації, який несе повну відповідальність за вірогідність інформації.
• Редакція prm.ua може не поділяти думки, викладені в авторському матеріалі.
• Власник вебсторінки в розділі “ДУМКИ” є автор публікації.
The post Портфель без ручки: історія створення та ліквідації Міністерства єдності appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією