fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

PayPal розповів про нові деталі роботи в Україні

Повний функціонал PayPal в Україні не обмежено певним часом, проте після 30 червня повернуться комісії за транзакції і зняття грошей з акаунту на банківську картку. Про це міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів в інтерв’ю ЕП.

Так, наприкінці березня з’явилась інформація, що акаунти PayPal прийматимуть кошти лише до 30 червня. Нібито через те, що банківська ліцензія для роботи системи в Україні тимчасова.

У Мінцифри зробили офіційний запит до PayPal, проте у компанії не підтвердили цю інформацію.

«Це стосується суто комісії (за транзакції і зняття грошей з акаунту на банківську картку. — Ред.). Зараз, я так розумію, комісії взагалі немає. Після 30 червня з’явиться звичайна комісія для всіх клієнтів, але все продовжить працювати», — зазначив Федоров.

Крім того, розповів міністр, на Давоському форумі він зустрівся з CEO PayPal Деном Шульманом.
Федоров звернувся до нього з проханням додати можливість використовувати PayPal також і для юридичних осіб, «щоб наші інтернет-магазини, наші виробники могли продавати на весь світ, приймаючи гроші на PayPal».«Тому плани розвитку продуктів PayPal в Україні є — це спільні плани і PayPal, і наші, а не тільки наше бажання», — резюмував він.

Нагадаємо, платіжна система PayPal офіційно почала працювати в Україні 17 березня, картки українських банків уже можна прив’язати до гаманця.

Поділитися цією публікацією