Фото - nachedeu
Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок в середу поїде до Вашингтона для зустрічі з американським колегою Ентоні Блінкеном та іншими політиками. Як пише Reuters, одне із питань – російсько-український конфлікт.
Зазначається, що серед тем першого офіційного візиту Бербок в США – майбутня розмова з Росією, клімат, зовнішня політика і зміцнення демократії.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога