fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Нідерланди розгромили Румунію на Євро-2024 та пройшли в 1/4 фіналу турніру

Сьогодні, 2 липня, на стадіоні “Альянц Арена” у Мюнхені у рамках Євро-2024 відбувся матч між збірними Румунії та Нідерландів. Перемогу здобули нідерландці з рахунком 3-0. Таким чином Нідерланди вийшли в 1/4 фіналу турніру, де зустрінеться з переможцем пари Австрія-Туреччина.

Перший тайм
Гра розпочалась з активних атак від Нідерландів, було дуже багато боротьби.Нідерландці діяли дуже активно, але румуни мобільно відповідали.
На 14 хвилині відбувся перший небезпечний момент румун Ман від правої бокової лінії змістився у центр та з лінії штрафної площини з лівої ноги сильно пробив – над поперечиною м’яч пішов за межі поля.
Потім Нідерланди три рази поспіль розіграли кутовий, однак результативними вони не виявились.
На 21 хвилині Нідерланди вирвались уперед з рахунком 1-0. Нападник Гакпо з лівого краю змістився у центр та сильно пробив у ближній кут. Вийшло влучно та несподівано для румунського голкіпера Ніце.
Гакпо забив гол ударом з 18 метрів, а м’яч після його удару розвинув швидкість 121 км/год.
На 24 хвилині Румунія могла зрівняти рахунок. Захисник Аке в останній момент завадив Ману акцентовано пробити з меж штрафної площини – м’яч пішов повз площину воріт. Ман міг би просто вгатити м’яч у ворота Нідерландів з 11 метрів.
На 26 Депай виконав навіс з лівого кута поля. Де Врей біля дальньої стійки відгукнувся на передачу, але пробив головою повз ближній кут.
На 32 Драгушин вибив м’яч у Депая  на кутовий після прострілу Дюмфріса. Нападник вже бачив м’яч у воротах Румунії.
У другій половині першого тайму румуни з труднощами відбивались від атак нідерландців.
На 36 хвилині матчу у Румунії сталась вимушена заміна Могоша після зіткнення з Дюмфрісом, його замінили на Раковіцана.
На 44 хвилині Сімонс з меж карного майданчика пробив несильно, але міг влучити в правий кут, вийшло неточно. Румуни, відверто, дуже сильно провалилися перед своїми воротами, але Сімонс їх пробачив.
На 47 хвилині Вербрюгген врятував збірну Нідерландів після удару Дрегуша, той пробив сильно, але саме до рук голкіпера.
Так з рахунком 1-0 на користь Нідерландів й завершився перший тайм.
Другий тайм
Другий тайм так само як і перший розпочався з впевненого контролю гри від Нідерландів.
На 54 хвилині перед воротами Ніце почалася паніка після удару Депая. Румуни насилу змогли м’яч зупинити – голкіпер накрив його.
На 58 відбулася дуже швидка атака нідерландців. Але Мален не зміг точно віддати пас у центр штрафної площини Румунії.
На 58 хвилині Ван Дейк головою пробив після навісу з кута поля, однак м’яч знайшов праву стійку воріт Ніце.
На 62 Гакпо самостійно пройшов до штрафної площини Румунії та пробив – Ніце зреагував.
На 63 хвилині нідерландець Гакпо забив другий м’яч у ворота Румунії, однак арбітр звернувся за допомогою до ВАР та гол у підсумку не зарахували. Гакпо був у положення поза грою.
На 68 хвилині Депай зі штрафного з 22 метрів пробив біля самої лівої стійки було дуже небезпечно.
На 69 відбулась заміна у Нідерландів Ван де Вен замість Аке та Верман замість Схаутена, а у Румунії Алібек замість Хаджі, Міхейле замість Дрегуша та Чікелдеу замість Маріна.
На 83 хвилині Нідерланди забили ще один м’яч у воротаа румунів, рахунок став 2-0. Гакпо не випустив м’яч за ліцеву лінію поля та віддав пас у центр на Малена – той спокійно замкнув, бо захист Румунії вже вимкнувся з гри.
На 84 хвилині у Нідерландів відбулась заміна: Вегхорст замість Гакпо.
На 88 румуни замінили Станчу на Олару.
На 92 хвилині Нідерланді вирішили потягнути час та зробили заміну Депая на Блінда.
Однак одразу після цього почали активну атаку та забити черговий м’яч у ворога збірної Румунії. На 93 хвилині рахунок став 3-0 на користь нідерландців. Відзначився на останніх хвилинах Мален, зробивши дубль у цій зустрічі.
Так збірна Нідерландів проходить в 1/4 фіналу Євро-2024 та 6 липня зустрінеться з переможцем пари Австрія-Туреччина.
Як відомо, сьогодні, 2 липня, на стадіоні “Альянц Арена” у Мюнхені відбудеться сьомий і передостанній матч 1/8 фіналу Євро-2024, в якому за вихід до чвертьфіналу зійдуться збірні Румунії та Нідерландів. Раніше “Прямий” опублікував анонс і прогноз цього матчу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Нідерланди розгромили Румунію на Євро-2024 та пройшли в 1/4 фіналу турніру appeared first on Прямий.