Низка українських регіонів залишилася без електропостачання через ворожі атаки й негоду.<br /><br /><img src=”https://businessua.com/uploads/images/2026/0968_ivro_ba54ee6a.jpg” border=”0″ width=”750″ height=”524″ alt=”0968_ivro_ba54ee6a.jpg (91.65 Kb)” /> Енергетики працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше відновити енергопостачання для всіх абонентів.<br /><br />Про поточну ситуацію в енергосистемі України розповіли в Міненерго.<br /><br />Частина споживачів у Донецькій, Запорізькій, Сумській, Харківській та Херсонській областях досі залишається без електроенергії.<br /><br />Така ситуація склалася внаслідок бойових дій та обстрілів енергетичних об’єктів.<br /><br />У Міненерго обіцяють зробити все можливе, щоб якнайшвидше повернути світло абонентам. Зазначають, що відновлювальні роботи тривають цілодобово.<br /><br />Застосування обмежень 25 червня не прогнозується. Проте ситуація може змінитися – за уточненнями варто звертатися до офіційних ресурсів операторів системи розподілу.<br /><br />Енергетики попередили:<br /><br />- активне енергоспоживання сьогодні варто перенести на денні години – з 10:00 до 16:00;<br /><br />- у вечірні години необхідно ощадливо використовувати електроенергію – з 18:00 до 22:00. Це допомагає знизити навантаження на систему.

Схожі новини
Графіки не діють: у КМВА пояснили відключення світла у Києві
У п’яти областях є знеструмлення через російські атаки – “Укренерго”
Понад 1700 км від України: в Уфі пролунали вибухи біля нафтопереробного підприємства