Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Енергетичний “Рамштайн”: партнери виділили Україні сотні мільйонів євро на відновлення

За підсумками енергетичного “Рамштайну” у Ґданську партнери оголосили про нову допомогу Україні для відновлення енергетичної інфраструктури. Загальна сума додаткової підтримки становить щонайменше 375 млн євро.
Про це повідомив перший віцепрем’єр-міністр України – міністр енергетики Денис Шмигаль за результатами зустрічі міжнародних партнерів.
Найбільший внесок оголосили Сполучені Штати — 175 млн доларів США. Швеція виділить 137 млн євро, Норвегія — 77 млн євро. Також допомогу нададуть Естонія — 2,125 млн євро, Ісландія — 550 тисяч євро та Литва — 4 млн євро.
Кошти спрямують на відновлення пошкоджених енергооб’єктів, захист критичної інфраструктури та підтримку стабільної роботи енергосистеми України.
@Ця підтримка допомагає відновлювати енергетичну інфраструктуру, захищати критичні об’єкти та забезпечувати мільйони українців світлом@, — зазначили за підсумками зустрічі.
Міжнародні партнери продовжують підтримувати українську енергетику на тлі російських атак по об’єктах інфраструктури.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.
The post Енергетичний “Рамштайн”: партнери виділили Україні сотні мільйонів євро на відновлення appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією