fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Лояльність правоохоронних органів для президента та секретні “особливі завдання”: як Татаров з антимайдану потрапив до ОП

Заступник керівника Офісу президента Олег Татаров займається сімома найважливішими напрямками. Серед них вважають роботу з компроматом на депутатів Слуги народу та забезпечення лояльності правоохоронних органів. 
Видання НВ пише, що за півтора року на посаді Олег Татаров замкнув на собі силову правоохоронну вертикаль влади в країні. У його формальних та неформальних повноваженнях — взаємини Офісу президента з правоохоронними відомствами та вирішення “особливих завдань”, про які не розповідають.
З літа 2020 року на посаді заступника голови Офісу президента він формує політику всього правоохоронного блоку країни. Крім того, колеги із силового блоку , журналісти та опозиційні політики приписують йому участь у найгучніших скандалах останніх двох років — від зняття Дмитра Разумкова з посади спікера до провалу призначення голови САП.
Відомо, що Олег Татаров є уродженцем української глибинки — міста Новоукраїнка Кіровоградської області. Це край, де багато хто вважає, що стати співробітником міліції — вже досягнення. Татаров перевершив очікування земляків. Робота в МВС стала важливим етапом у кар’єрі, але Татаров пішов далі. Його міліцейська кар’єра розпочалася у 1999 році з навчання у Харківському університеті внутрішніх справ.
У найближчі 8 років він з відзнакою закінчив харківський виш та Національний університет ім. Шевченка. Став магістром Національної академії МВС і там захистив кандидатську.
У 2010-му Татаров, без будь-якого досвіду роботи “у полях”, несподівано перейшов на роботу слідчим до Головного слідчого управління МВС На тій посаді він сподобався керівництву.
Під час Євромайдану у 2013 році Олег Татаров залишився в МВС та почав виконувати роль спікера органу. Наприклад, у студії Савіка Шустера називав нічний штурм позицій барикад протестувальників розчищенням центру міста для проїзду транспорту.
А  іншим разом, в ніч на 23 січня 2014 року у Кріпосному провулку автомайданівці переслідували чотири автобуси Беркута і хотіли вчинити напад на силовиків, заявив Татаров. Але агресивних активістів затримали.

Зеленський “зґвалтував” Кримінальний процесуальний кодекс, рятуючи Татарова від в’язниці – Шабунін

“Цинізм брехні зашкалював, все було навпаки”, — згадав  Роман Маселко, правозахисник із Колегії адвокатської дорадчої групи, яка займалася розслідуванням злочинів проти активістів.
“Автомайданівців заманили в пастку і по-звірячому відлупцювали. Потім склали сфальшовані рапорти і кинули за ґрати”, — згадує Маселко
Нагадаємо, що влітку президент Володимир Зеленський відреагував на вимогу звільнити Татарова. Свою відмову звільняти Татарова на офіційному сайті президента аргументовано посиланням на Конституцію та “відсутністю законних підстав”.
Нагадаємо, проти керівництва Офісу президента відкрили справу за “приховування інформації про Татарова”.
Також, керівник САП заявив, що у справу Татарова не включили жодного прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Лояльність правоохоронних органів для президента та секретні “особливі завдання”: як Татаров з антимайдану потрапив до ОП appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією