fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Інтернет-трафік в Україні впав до 35% звичайного рівня через обстріли росіян

У ході масованих обстрілів росіян у середу показники інтернет-трафіку в Україні впали до 35% звичайного рівня.
“Україна перебуває в розпалі загальнонаціонального відключення електроенергії з сильним впливом на доступ до Інтернету; показники в реальному часі показують, що національний зв’язок зараз на рівні 35% від попередніх рівнів після другого за тиждень шквалу цілеспрямованих ракетних обстрілів з боку Росії”, – йдеться у повідомленні компанії Netblocks.

В Україні створили понад 800 “пунктів незламності”

Ракетна атака росіян вплинула на більшість регіонів, найгірший доступ був на Полтавщині, Черкащині та Миколаївщині (близько 8% рівня до початку атак).
Крім того, росіяни влучили в об’єкти критичної інфраструктури на Вінниччині.
До слова, заступниця міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що атаки на енергетичну інфраструктуру України не допоможуть Росії укріпити свої позиції у війні. Це не вплине на спроможність Сил оборони зупиняти ворога та звільняти тимчасово окуповані території.
Як повідомлялося, внаслідок ракетних ударів російських військ по критичній інфраструктурі майже половина енергосистеми України виведена з ладу.
Зазначимо, виконавчий директор компанії ДТЕК Дмитро Сахарук повідомив, що в Україні через російські атаки станом на 17 листопада без світла залишилися  40% споживачів, а на Київщині світло можуть вимикати на декілька днів.
До слова, перший заступник міністра енергетики Юрій Власенко заявив, що ймовірною метою ракетного удару 15 листопада була зупинка українських АЕС. При цьому російські енергетики підказали військовим, куди бити, щоб завдати найбільшої шкоди енергосистемі.
Нагадаємо, Хмельницька атомна електростанція 15 листопада втратила повний доступ до електромережі через російські ракетні удари по Україні, що змусило її тимчасово перейти на резервне живлення від дизель-генераторів.
Як відомо, 15 листопада російські війська вкотре здійснили масовану ракетну атаку на Україну. Під удар потрапив, зокрема, Київ. Повідомлялося про одного загиблого, пів міста залишилося без світла. Окрім того, під атаку потрапили ще десять областей.

Поділитися цією публікацією