На тлі загострення конфлікту з Пакистаном військово-повітряні сили Індії привели в бойову готовність свою авіацію.
Про це повідомило видання Indian Express.
Командувач ВПС Індії Амар Пріт Сінгх зустрівся з прем’єр-міністром Нарендрою Моді та проінформував його про загальну готовність індійської авіації до варіантів відплати, які розглядає уряд після теракту.
Попри відсутність офіційних заяв, зазначається, що чиновники обговорили безпекову ситуацію та варіанти дій.
Також перед прем’єром виступив керівник військово-морських сил, він доповів про ситуацію в північній частині Аравійського моря.
“З огляду на навчання ВМС, що тривають в Аравійському морі, всі оперативні військові кораблі передового Західного флоту з літаками морського патрулювання та допоміжними суднами флоту перебувають у морі”, – наголосило видання.
Нагадаємо, після теракту 22 квітня 2025 року в Пахалгамі, де загинули 26 осіб, включаючи 25 індійських туристів, відносини між Індією та Пакистаном різко загострилися. Індія звинуватила Пакистан у підтримці терористичних угруповань, що призвело до серії дипломатичних та економічних заходів з обох сторін.
Раніше пакистанські війська відкрили вогонь уздовж лінії розмежування. Водночас Індія скерувала військовий авіаносець INS Vikrant з бойовими кораблями ближче до Пакистану.
Відомо, що прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді офіційно дозволив Збройним силам країни самостійно визначати спосіб, місце і час військової відповіді на терористичну загрозу, пов’язану з Пакистаном.
До слова, в імовірному ядерному конфлікті між Пакистаном й Індією може загинути 125 мільйонів людей лише за декілька годин, мільярди голодуватимуть.
Як повідомлялося, Пакистан вимагає скликати засідання Ради безпеки ООН, щоб офіційно проінформувати про останні події в регіоні
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Індійська авіація перейшла в стан бойової готовності: деталі appeared first on Прямий.
Схожі новини
Повітряні сили уразили військовий об’єкт росіян на Курщині: ліквідовано до 20 окупантів
Ціни на нафту стрімко падають після рішення “ОПЕК+” збільшити видобуток
Знакова подія: Україна вперше долучилася до розробки Науково-технічної стратегії НАТО