fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Для відновлення України: у Німеччині запропонували передати Києву заморожені російські активи

Співголова партії “Союз 90″/”зелені” Рікарда Ланг заявила, що Путін та його оточення несуть відповідальність за війну, тому вони мають сплатити гуманітарну допомогу Україні та відновлення країни, тому заморожені Німеччиною активи росіян, які потрапили під санкції, необхідно направити на допомогу Києву.
Про це вона розповіла в інтерв’ю щотижневій газеті Welt am Sonntag.
Вона зазначила, що враховуючи наближення зими та наростальний військовий збиток, необхідно більш активно надавати Україні гуманітарну допомогу та докладати зусиль для відновлення країни, заявила вона.
“Росіяни намагаються перенести війну в інші частини країни та знищити найважливіші об’єкти інфраструктури, такі як районні котельні та електростанції. Це може призвести до гуманітарної катастрофи”, – наголосила Ланг.
За її словами таке рішення буде складно реалізувати, проте воно буде справедливим.
“Путін та його оточення несуть відповідальність за це божевілля, тому він та його наближені повинні платити за рахунками. Юридично це непросто, проте це було б абсолютно справедливо. Тут треба шукати шляхи для здійснення подібного сценарію”, – додала політикиня.
За даними “зеленого” політика, “тільки у Німеччині заморожено російських активів на кілька мільярдів євро”.
“Зокрема, це гроші російських олігархів. У масштабах Європи ця сума ще вища”, – пояснила вона.
Зазначимо, що Європейський Союз заморозив російські активи на суму 17,5 мільярдів євро. 
До слова, Україна та ще сім європейських країн приєднались до рішення Ради ЄС про запровадження восьмого пакету санкцій проти Росії, ухваленого на початку жовтня.
Як відомо, 8 жовтня Європейський Союз затвердив восьмий пакет санкцій проти Росії, який, зокрема, передбачає обмеження цін на нафту та заборона на імпорт сталі.
За інформацією ЗМІ, у відповідь на масовані ракетні удари у ЄС розпочали роботу над дев’ятим пакетом санкцій проти РФ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Для відновлення України: у Німеччині запропонували передати Києву заморожені російські активи appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією