fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Деякі ЗМІ свідомо дезінформують суспільство і виконують політичне замовлення влади: Геращенко про чергову провокацію проти “ЄС”

“Європейська Солідарність” вітає роботу українських спецслужб щодо боротьби з гібридними інформаційними загрозами. Водночас категорично спростовує будь-яку причетність до будь-яких так званих ботоферм, тим більше проросійських, про викриття якої повідомила СБУ.

Про це заявила співголова фракції “Європейська солідарність” Ірина Геращенко

“На сайті Служби безпеки немає жодного слова про можливу причетність до цієї інформаційної помийки проєвропейської політичної сили. Натомість деякі ЗМІ з посиланням на якісь анонімні неназвані джерела, намагаються прив’язати до цієї провокації нашу політичну силу”, – зазначила Геращенко.

За її словами, це можна розцінювати як недоброчесність і виконання політичного замовлення влади.

“Джерела, на які посилаються ЗМІ, свідомо дезінформують шановні видання і втягують його в брудну політичну провокацію. На жаль, ці ЗМ порушують журналістські стандарти, навіть не звернувшись за коментарем до нашої політичної сили”, – йдеться у повідомленні.

Класичне політичне мочилово Порошенка – «Детектор медіа» проаналізував ефір національного марафону

Тому “Європейська Солідарність” висловлює рішучий протест такій маніпуляції та вимагає негайного спростування інформації про начебто причетність політсили до будь-яких ботоферм.
“Ми висловлюємо рішучий протест будь-яким спробам прив’язати нашу політичну силу до цього інформаційного бруду і чекаємо від видань негайного вилучення некоректної інформації та її спростування”, – наголосила Геращенко.

Крім того, Ірина Геращенко повідомила про дивні коментарі нардепа від “Слуги народу” Мар’яни Безуглої.

“Пару днів тому пані Безугла під одним з моїх постів написала дуже дивний коментар. Тобто, це був анонс нинішньої провокації? В нас ще більше запитань – чому пані Безугла щось знає про “ботоферму ЄС”, на відміну від самої “ЄС” і чому вона анонсувала цю гучну справу СБУ за кілька днів до оголошення самою СБУ?” – зазначила Геращенко.

Ірина Геращенко розповіла, що відбувається у звільнених від окупації селах Чернігівщини

Нагадаємо, Служба безпеки України повідомила про ліквідацію мільйонної ботоферми, яка працювала для дискредитації президента Володимира Зеленського та “розхитування суспільно-політичної ситуації” на замовлення однієї з політсил”.

Зазначається, що пропагандистські “потужності” цієї ботоферми використовували й представники російських спецслужб. Зокрема, через ботів вони поширювали фейкові новини щодо ситуації з фронтів та проводили інші інформаційні диверсії.

Серед останніх “операцій” в СБУ назвали поширення контенту про нібито конфлікт між керівництвом Офісу президента і головнокомандувачем ЗСУ, а також проведення кампанії з дискредитації першої леді.

Поділитися цією публікацією