fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Держава має сприяти переходу громад від церкви окупанта до Православної Церкви України – Порошенко

П’ятий президент України вважає вкрай важливим продовження процес переходів громад до Православної Церкви України від церкви країни-окупанта, яка порушила всі християнські цінності, підтримала криваву війну Росії проти України та благословляє російських військових на вбивства.

Про це Порошенко сказав журналістам після святкового богослужіння у День Хрещення Київської Русі-України у Михайлівському Золотоверхому соборі. В богослужінні, яке очолив Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній. також взяла участь дружина п’ятого президента Марина Порошенко.

“Щойно завершилася служба у Михайлівському Золотоверхому соборі. 1034 роки тому Святий Рівноапостольний князь Володимир приніс світло християнства у Київську Україну-Русь”, – сказав Порошенко.

“Цей день Україна зустрічає зараз у важких випробуваннях. Війна, розв’язана Каїном і антихристом путіним, лише підтвердила, що у московській церкві немає головного, що має бути в кожній християнській родині, установі, церкві – немає любові. Із чим Росія прийшла до нас, кожен може переконатися, якщо побачить Бучу, Ірпінь, Гостомель, Маріуполь, Рубіжне, Кремінну, Чернігів, Охтирку. Це жах”, – підкреслив Порошенко.

Він зазначив, що сьогодні молитви всіх українців і всього світу – з Україною. “Ми прагнемо перемоги і прагнемо миру. Я сьогодні молився за це у нашій церкві”, – додав він.

Поділитися цією публікацією