fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

ЗРК Gepard, БПЛА та військова техніка: Німеччина скерувала Україні нову партію допомоги

20 жовтня Німеччина оголосила про передавання нової партії військової допомоги Україні. ЗСУ зокрема отримають зенітні установки Gepard, а також дрони, інженерну техніку та танкові тягачі.
Про це інформує офіційний сайт німецького уряду.
Зазначається, що новий пакет розрахований на посилення наземного компонента України. Причому деяке з озброєння передається зі складу Бундесверу.
Так, відповідно до оновлених даних, Україна отримала:
• 3 установки Gepard;
• понад 3 800 димових/освітлювальних снарядів калібру 155 мм;
• 1 танковий мостоукладальник Beaver;
• 20 розвідувальних дронів RQ-35 Heidrun;
• 20 безпілотників Vektor;
• 13 машин для охорони кордону;
• 3 тягачі HX81;
• 3 напівпричепи.
Напередодні канцлер Німеччини Олаф Шольц анонсував підготовку нового зимового пакета допомоги для України. Окрім зброї та фінансової підтримки до нього здебільшого увійдуть засоби ППО.

Німеччина поки не планує передавати Україні ракети Taurus: що каже опозиція у Бундестагу

Раніше повідомлялось, що Україна взяла в оренду системи протиповітряної оборони для посилення захисту в холодний період. Проте країни, які надають цю послугу, не розкриваються.
Як відомо, 13 жовтня Німеччина передала Україні новий пакет військової допомоги, до якого зокрема увійшли танкові тягачі та гусеничні всюдиходи, а також системи виявлення дронів.
Окрім того, уряди Німеччини та Франції на спільному засіданні в Гамбурзі, а також лідери двох держав під час двосторонніх переговорів обговорили спільну подальшу підтримку України.
При цьому уряд Німеччини планує надати українській армії нові системи протиповітряної оборони, такі як IRIS-T та Gepard, які розмістять на Півдні України для захисту суден, які йдуть до Румунії та Болгарії.
Як повідомляв “Прямий”, німецький оборонний концерн Rheinmetall до кінця 2023 року поставить ЗСУ найсучасніший безпілотний комплекс Luna NG для повітряної розвідки та радіоелектронної боротьби. Комплекс можна використовувати не тільки для розвідки, але й для забезпечення LTE-зв’язку, перехоплення та РЕБ. Також німецька оборонна компанія Rheinmetall отримала замовлення на виготовлення понад 150 тисяч боєприпасів для України.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post ЗРК Gepard, БПЛА та військова техніка: Німеччина скерувала Україні нову партію допомоги appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією