Сьогодні вночі, 21 липня, російські загарбники випустили сім ракет по Миколаєву, одна людина отримала поранення.
Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.
Він зазначив, що близько 03:05 війська РФ випустили по місту сім ракет С-300.
За попередньою інформацією, попадання ракети відбулося в об’єкт інфраструктури, АЗС, газопроводі та складському приміщенні.
“Рятувальними службами ліквідовані всі загоряння, що виникли в результаті обстрілів. Натепер відомо про одного постраждалого”, – заявив Кім, додавши, що детальна інформація уточнюється.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога