fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Порошенко на MSNBC: хлопці з фронту передають подяку США за Himars і кажуть – дайте ще!

Петро Порошенко в інтерв´ю американському телеканалу MSNBC закликав партнерів якомога швидше надати Україні потужного озброєння. Порошенко, який днями побував на Донеччині, зазначає – українська армія професійно та ефективно застосовує західне озброєння, і саме цього боїться росія.

«путін на Україні не зупиниться. Він не зупиниться ані в Запоріжжі, ані в Херсоні, Донецьку чи Луганську. Однозначно, він планує йти далі. Адже війна ця – вона не проти України. Це війна проти всього західного світу. Проти свободи і проти демократії. А отже, як путіна зупинити? Три речі – зброя, зброя і зброя», – вкотре наголошує Порошенко.

«Ми дуже розраховуємо на чергову зустріч у форматі Рамштайн, зустріч антипутінської коаліції, яка дозволить забезпечити нас ще більшою кількістю зброю. Коли я відвідую наші передові позиції, коли я бачу, якими професійними і ефективними є українські військові, як вміло вони застосовують західну зброю, гаубиці, системи реактивного залпового вогню, як вони знищують російські арсенали, як вони зупиняють російські наступальні операції, завжди переконуюсь, що їм потрібно більше, більше зброї», – зазначає п’ятий Президент.

«Хотів би висловити особливу вдіяність Сполученим Штатам за Himars, адже ті 12 одиниць, які ми маємо, вже допомогли змінити російську поведінку. Якщо ми отримаємо більше, то це однозначно саме те, на що очікують українські солдати. І це однозначно саме те, чого боїться росія. Це справді змінює ситуацію», – наголошує Петро Порошенко.

«Я бачив у Бахмуті, Славянську, Краматорську, Часов Ярі – на жаль, багато жертв серед цивільного населення, навіть за ці останні 48 годин. Все це є свідчення того, наскільки варварською є російська армія, наскільки варварським є сам путін, і яким геноцид він творить проти нас, українців», – констатує Порошенко.

«Попри це, ми залишаємося дуже рішучими, українські солдати – високо вмотивованими. І ми ніколи однозначно цього не пробачимо. Знаєте, про що мене питають українські солдати? Передайте нашу вдячність Сполученим Штатам за Himars і попросіть більше», – говорить Петро Порошенко.

Поділитися цією публікацією