Фото - rtvi.com
Очільник Америки Джо Байден відвідав штат Кентукки, громадяни которого пострадали через руйнівні дії торнадо.
Про свою поїздку Байден написав у Тwitter.
Під час свого візиту Байден пообіців, що федеральний уряд насть підтримку всім, хто постраждав внаслідок торнадо.
“Ми не зникнемо, обіцяю вам, федеральний уряд викаже підтримку, поки все не буде відновлено”
підкреслив американський президент.
Він уточнив, що федеральний центр повністю візьме на себе витрати з розбору завалів і роботі рятувальників.
“На цей момент ми відправили 61 генератор, надали 144 тисячі літрів питної води, 74 тисячі порцій їжі і тисячі плащів і ковдр”
зазначив він.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога