Деіндустріалізація країни набуває незворотного характеру, а в Кабміні немає спеціалістів, здатних цей процес зупинити. Про це заявив Юрій Бойко, коментуючи дані щодо роботи промисловості за 10 місяців 2021 року порівнюючи їх з тотожним періодом 2020-го.
Криза індустріального сектору в Україні стала вже повсякденною. Здавалося б, після катастрофічних для промисловості 2014-20 років їй уже й нікуди падати, але за десять місяців поточного року промвиробництво обвалилося в Харківській, Луганській та Кіровоградській областях. Причому в останній одразу на 21,3%. Деіндустріалізація країни набуває незворотного характеру, а в нас у черговому Кабміні немає фахівців, здатних цей процес зупинити
заявив політик.
Нардеп повідомив, що за десять місяців поточного року, харчова промисловість втратила 8,3%, фармацевтична – 3,4%, нафтогазовидобувна – 2,9%.
«Прихід до керівництва індустріальним сектором «ультрасучасних» менеджерів широкого профілю обернувся непрофесійністю всього управління. Ці менеджери навіть не усвідомлюють, що постіндустріальний світ зовсім не означає знищення індустріального сектору. І тому внаслідок їхньої діяльності підприємства закриваються, а тисячі людей опиняються без роботи
пояснив Бойко
За словами Юрія Бойка, фракція “Опозиційна платформа за життя” неодноразово пропонувала значне збільшення фінансування статей щодо підтримки промисловості у держбюджеті, але її ніхто не слухав.
«Коли ані уряд, ані парламент не зацікавлені у відновленні індустріального сектору, у людей виникає слушне бажання замінити їх. Люди чекають на владу, яка відновлюватиме заводи, а не будуватиме стіни на кордонах»
резюмував Бойко
Схожі новини
Будуємо захист, укріплюємо кожен напрямок, але пріоритет — фронт
Зеленський прокоментував нічну атаку РФ та закликав партнерів надати Україні ППО
У нас є план для нового контрнаступу – Зеленський