Фото - Радіо свобода
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба і держсекретар США Ентоні Блінкен домовилися регулярно проводити засідання Комісії стратегічного партнерства. Наступне пройде в Україні в 2022 році.
Про це він заявив на його брифінгу.
“Комісія, засідання яке було проведено у Вашингтоні, не буде одноразовим заходом. Ми з держсекретарем домовилися, що будемо проводити засідання регулярно. Наступна зустріч робочих груп комісії відбудеться вже наступного року в Україні. Комісія стає постійно діючим форматом інституційної взаємодії України та США”, – зазначив Кулеба.

Схожі новини
Конфлікт навколо НУФВСУ: колектив вимагає пояснень щодо призначення нового виконувача обов’язків ректора
Які ціни на АЗС України сьогодні
67% українців хочуть нового президента після війни: результати опитування КМІС