У 25 червня у мережі почали зявлятись повідомлення про на лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення електроенергії. Відомо, що у деякіх районах столиці фіксувалось перепади напруги.
Начальник Київської міської військової адміністрації. Тимур Ткаченко прокоментував ситуацію з енергопостачанням у столиці.
“Кияни, зараз є технічні питання в роботі енергосистеми. У Києві (особливо на лівобережній частині) застосовані відключення без графіків”,- зазначив Тимур Ткаченко.
Він наголосив, що більше інформації треба чекати від офіційних джерел ДТЕК та Укренерго.
Зокрема він наголосив, що роботи з налагодження мереж тривають максимально оперативно.
“У нас найкращі фахівці, наші енергетики — це суперспеціалісти”,- додає він.
Раніше повідомлялось, що на лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення електроенергії.
Також Україна може зіткнутися з відключеннями світла до п’яти годин у разі нових масованих ударів Росії по енергетиці. Водночас без масштабних атак енергосистема має пройти літній період без суттєвих обмежень для споживачів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.
The post Графіки не діють: у КМВА пояснили відключення світла у Києві appeared first on Прямий.

Схожі новини
Негода і атаки рф залишили без світла 5 областей
У п’яти областях є знеструмлення через російські атаки – “Укренерго”
Понад 1700 км від України: в Уфі пролунали вибухи біля нафтопереробного підприємства