Внаслідок російського масованого удару – на ранок є нові знеструмлення у семи областях країни.
Про це повідомляє пресслужба НЕК “Укренерго”.
Мова про: Сумщину, Харківщину, Дніпропетровщину та Запоріжжя.
“Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів”, – йдеться у повідомленні.
Споживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 22 червня, станом на 09:30, його рівень був на 4,2% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня.
Причиною цьому є зростання ефективності сонячних станцій.
Енергетики просять перенести активне користування електроенергією на 10:00-16:00, з 18:00 до 22:00 споживання електроенергії просять обмежити.
Нагадаємо:
Міністерство енергетики України вперше за майже 20 років придбало облігації внутрішньої державної позики за кошти фінансового резерву.

Схожі новини
Міненерго вперше за майже 20 років придбало держоблігації
Нафта впала нижче 72 доларів за барель
Розкрадання на ремонті Одеського порту: БЕБ скерувало справу до суду