Філія “Дельта-лоцман” ДП “Адміністрація морських портів України” розпочала роботи з експлуатаційного днопоглиблення в акваторії морського порту Ізмаїл.
Про це повідомляє АМПУ.
Роботи проводяться в операційній зоні причалів на ділянках, де необхідно відновити проєктні глибини для забезпечення безпечного заходу суден, проведення вантажних операцій та забезпечення можливості задіяння максимальних осадок суден та суднових партій.
У морській адміністрації зазначають, що порт Ізмаїл відіграє важливу роль у роботі українського Дунайського кластеру. Підтримання належних глибин біля причалів є необхідною умовою для безпечного судноплавства, ефективної обробки вантажів та стабільної роботи портової інфраструктури.
До виконання робіт залучено флот філії “Дельта-лоцман”, зокрема буксир “Айдар”, шаланду КШ-2 та промірний катер “Іван Коваль”. Також використовується грейферний плавкран, залучений на умовах тайм-чартеру.
Протягом усього періоду днопоглиблення фахівці здійснюватимуть контроль глибин та моніторинг стану акваторії. Завершити роботи планується протягом двох місяців.
Нагадаємо:
У 2025 році дунайські порти Ізмаїл, Рені та Усть-Дунайськ було перевантажили понад 8,9 млн тонн вантажів.
Ізмаїльська філія ДП “Адміністрація морських портів України” за результатами тендеру замовила турецькій Onur Marine Gemi днопоглиблення на 45,90 млн грн без ПДВ.

Схожі новини
Міненерго вперше за майже 20 років придбало держоблігації
Нафта впала нижче 72 доларів за барель
Розкрадання на ремонті Одеського порту: БЕБ скерувало справу до суду