fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Нові лякалки Путіна як частина ІПСО: Голобуцький пояснив погрози Кремля знищити Київську ГЕС

У Кремлі анонсували можливе знищення Київської ГЕС та Канівського водосховища. Такими погрозами РФ намагається тиснути на населення і керівництво держави, аби Україна погодилася на “мирні переговори”.
Таку думку в етері “Прямого” висловив політтехнолог Олексій Голобуцький.
“Ситуація порівняно з Каховською ГЕС відрізняється. Російські війська мали безпосередній контроль над цією дамбою і вони могли вчинити там безпосередньо теракт. До Київської ГЕС принаймні на даний момент вони доступу не мають… Якщо це поєднати з понеділковою атакою на Київ, це продовження цієї інформаційно-психологічної атаки на українців”, – зазначив Голобуцький.
Він вважає, що такими погрозами Кремль намагається тиснути на населення і керівництво держави, аби Україна погодилася на “мирні переговори“.

Заборона бити вглиб РФ: Кремлю вдалося залякати Байдена “ядерним попелом” – політичний аналітик

“Всі знають, що якщо там дамба київська прорве, то змиє половину Києва. І це, звичайно, так би мовити, висить психологічно на людьми, які живуть у Києві.А задача дуже проста – так само, як і бити по дитячим лікарням – це змушувати людей, якщо вони ще не думають про мир з Росією, підштовхувати їх до цієї ідеї. Судячи з усього в найближчі місяці саме ця робота буде найбільш проводитися російською стороною, щоб змусити населення тиснути на керівництво, аби Україна згодилася на мирні переговори. У російському розумінні це капітуляція України”, – наголошує Голобуцький.
Окрім того, політтехнолог прокоментував інформацію ЗМІ про підготовку Кремлем замаху на виконавчого директора Rheinmetall Арміна Паппергера.
“Ми послуговуємось інформацією, яка, на жаль, знову-таки йде з Росії. Якщо почитати перші джерела, то це не замах, а попередження американської розвідки німецькій розвідці про можливі плани Росії вчинити такий замах. Ніякої конкретики абсолютно – ні дати, ні подробиць. Цей керівник – це не прем’єр-міністр Нідерландів чи канцлер Німеччини, у нього серйозна охорона. Це багатомільярдний бізнес, і він не жив спокійним життям, особливо під час війни, я впевнений”, – пояснив Голобуцький.

Корисні ідіоти: Чекалкін пояснив заяви “інстаблогерів” про перемир’я з РФ

На його переконання, такі розмови теж є частиною частина інформаційної війни. “Американська розвідка десь прослухала якісь телефонні розмови, де обговорювалися такі плани Росії вчинити замах. Це, звичайно, виливається кудись, можливо, свідомо було вилито, ми не знаємо подробиць. Але це впливає на усвідомлення того, що росіяни готові йти на такі речі. Це не якийсь там замах на власника болгарського заводу, якого хотіли отруїти. Це серйозна корпорація, серйозні європейські інтереси”, – зауважив політтехнолог.
Раніше директор Департаменту інформації й преси МЗС Росії Марія Захарова заявила, що українська влада нібито готує підриву дамб Київської гідроелектростанції та Канівського водосховища, щоб звинуватити у цьому Кремль.
Міністерство закордонних справ України спростувало фейкові російські обвинувачення в нібито підготовці українською владою підриву дамб Київської гідроелектростанції, Канівського водосховища чи іншої інфраструктури задля буцімто покладання провини на Росію та закликало міжнародну спільноту уважно слідкувати за діями Росії.
Як відомо, вночі проти 6 червня російські окупаційні війська підірвали Каховську гідроелектростанцію. В Укргідроенерго заявили, що ГЕС не підлягає відновленню. При цьому неконтрольоване зниження рівня водосховища є додатковою загрозою для тимчасово окупованої Запорізької АЕС.
Каховська ГЕС забезпечувала річне регулювання стоку Дніпра для живлення електроенергією, зрошення та водозабезпечення засушливих районів півдня України і навігацію від Херсона до Запоріжжя. Внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС під водою опинилися 80 міст і сіл.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

The post Нові лякалки Путіна як частина ІПСО: Голобуцький пояснив погрози Кремля знищити Київську ГЕС appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією