Очільник російської делегації на переговорах у Відні з питань військової безпеки та контролю над озброєннями Костянтин Гаврилов пригрозив НАТО військовою відповіддю у разі подальшого тиску.
“Настає у відносинах Росії і НАТО момент істини. Не можна постійно наступати на хворі точки Росії, треба визначатися… Розмова має бути серйозною, і всі в НАТО чудово розуміють, попри всю силу і міць, що необхідно робити конкретні політичні дії, інакше альтернатива – це військово-технічна та військова відповіді Росії”, _ сказав Гаврилов в ефірі одного з російських телеканалів.
Росія оприлюднила вимоги до США та НАТО: перелік
Також представник МЗС Росії додав, що необхідно тісніше спілкуватися з Вашингтоном, обговорювати конкретні пропозиції, хочуть цього в США чи ні.
До слова, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг відхилив вимогу Росії до Заходу щодо недопущення приєднання України до Північноатлантичного альянсу.
Раніше президент США Джо Байден запевнив, що вступ до Північноатлантичного альянсу є виключно питанням України та країн-членів НАТО.
Крім того, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг знову застеріг Російську Федерацію від агресивних дій проти України і нагадав, що пропозиція стосовно проведення зустрічі у форматі НАТО – Росія залишається в силі.
Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін заявив про те, що Росія наполягатиме “на виробленні конкретних домовленостей, що виключають будь-яке подальше просування НАТО на схід і розміщення безпосередньо поряд із територією РФ систем озброєння, що загрожують нам”.
Згодом цю ситуацію прокоментував міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. За його словами, Україна не повинна щось обіцяти Росії, яка порушує міжнародне право. Це Кремль має гарантувати кінець агресії проти будь-якої країни.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Росія погрожує НАТО війною appeared first on Прямий.
Схожі новини
На ринку “Шувар” у Львові впала ціна на картоплю
У Пентагоні замінили всіх посадовців, які займалися питаннями співпраці з Україною: деталі
Україна та Албанія уклали угоду про довгострокову співпрацю: що вона передбачає